Zaměstnanci kanceláře TA ČR
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

 

Zaměstnanci kanceláře TA ČR

 

Oddělení kabinetu ředitele
Bunček Martin
ředitel TA ČR
+420 234 611 211 
Kubalová Lucie
asistentka ředitele
+420 234 611 211 
Rottová Drahuše
tajemnice předsednictva
+420 234 611 212 
Šimánková Stanislava
personalistka
+420 234 611 414 
Synek Tomáš
bezpečnostní ředitel
+420 234 611 312 
Úsek podpory poradenství a bilaterální spolupráce
Mikulenková Jaromíra +420 234 611 500 

 

Sekce rozvoje a řízení programů
Matolín Petr
ředitel sekce
+420 234 611 636 
Pirošová Alexandra +420 234 611 641 
Oddělení strategií a analýz
Růžička Zbyněk
vedoucí oddělení
+420 234 611 666 
Eršil Lukáš  
Kovář Jaromír +420 234 611 634 
Krajňáková Katarína +420 234 611 666 
Kraus Marcel +420 234 611 654 
Lukáš Jan  
Orlová Michaela +420 234 611 631 
Rozmajzlová Tereza  
Šulc David  
Analytický úsek
Petkov Michal
vedoucí úseku
+420 234 611 622 
Horák Petr +420 234 611 643 
Mašíček Petr +420 234 611 643 
Petříčková Zuzana +420 234 611 643 
Úsek zahraniční spolupráce
Vicenová Milena
vedoucí úseku
+420 234 611 501 
Bendlová Eva +420 234 611 637 
Bílá Lucie  
Úsek vnějších vztahů
Drábková Ivana
tisková mluvčí
+420 777 016 525 
Čermáková Michaela  
Dostálová Veronika  
Háková Jana +420 234 611 658 
Poulová Eliška  
Měsícová Gabriela Gabriela Měsícová@tacr.cz +420 234 611 501 

 

Sekce administrace projektů
Kühnelová Markéta
ředitelka sekce
+420 234 611 260 
Úsek finančních mechanismů EHP a Norska
Paclíková Dominika
vedoucí úseku
+420 234 611 618 
Kropáčková Barbara
+420 234 611 652 
Podařil Martin  
Tikalová Jitka  
Oddělení realizace projektů
Jozífová Lenka
vedoucí oddělení
+420 234 611 615 
Chytilová Miroslava +420 234 611 623 
Kůsová Lucie +420 234 611 616 
Menoušková Veronika +420 234 611 625 
Měkotová Ludmila +420 234 611 653 
Němcová Michaela +420 234 611 640 
Nídrová Nikola +420 234 611 638 
Pačesová Lenka +420 234 611 627 
Putz Petr +420 234 611 626 
Putzová Aneta +420 234 611 624 
Toman Stanislav +420 234 611 908 
Vrhel Marek +420 234 611 621 
Oddělení hodnocení projektů
Tušl Ondřej
vedoucí oddělení
+420 234 611 902 
Bouší Daniela +420 234 611 250 
Brenner Vladimír +420 234 611 811 
Divišová Kristýna +420 234 611 913 
Jůza Petr +420 234 611 222 
Havlíčková Blanka  
Koblasa Jan +420 234 611 901 
Kosour Vojtěch  
Kovandová Hedvika +420 234 611 800 
Kovandová Michaela  
Krámská Vendula  
Kudová Dagmar +420 234 611 800 
Matlafus Arnošt  
Mihalík Ján  
Oddělení veřejných soutěží
Šulcová Markéta
vedoucí oddělení
+420 234 611 614 
Čepičková Jiřina +420 234 611 644 
Fricová Markéta +420 234 611 655 
Pazdera Michal +420 234 611 648 
Polakovičová Aneta +420 234 611 648 
Sehnalová Linda +420 234 611 649 
Veselská Anna +420 234 611 905 
Chudlarská Veronika  
Sellnerová Veronika  
Hořejší Daniela +420 234 611 646 
Tesař Michal  

 

Sekce provozní
Klimeš Radim
ředitel sekce
+420 234 611 333 
Kubínová Eva
asistentka sekce
+420 234 611 317 
Ekonomické oddělení
Zmatlíková Simona
vedoucí oddělení
+420 234 611 413 
Najman Radek +420 234 611 415 
Pazderová Květoslava +420 234 611 338 
Vilém Karel +420 234 611 412 
Volfová Kristýna +420 234 611 322 
Zeidlerová Martina  
Oddělení kontroly projektů
Remerová Michaela
vedoucí oddělení
+420 234 611 321 
Brabcová Eliška +420 234 611 617 
Horský Lukáš +420 234 611 633 
Strašrybka Tibor +420 234 611 620 
Vozáková Lucie  
Zeman Karel +420 234 611 632 
Právní oddělení
Kusáková Kateřina
vedoucí oddělení
+420 234 611 320 
Kaňová Michaela +420 234 611 315 
Pluhařová Nikola +420 234 611 369 
Macháčková Markéta  
Oddělení informačních a komunikačních technologií
Kubíček Vladimír
vedoucí oddělení
+420 234 611 319 
Kaštovský Ondřej  
Lupták Radovan +420 777 598 350 
Nguyen Hai Nam +420 234 611 258 
Rolník Daniel  
Šubrt Dominik +420 234 611 319 
Viktorová Kristýna +420 234 611 253 
Běhal František  
Holna Matyáš  
Oddělení služeb
Kubínová Eva
vedoucí oddělení
+420 234 611 317 
Kuklová Barbora  
Pospíšilová Anna +420 234 611 316 
Sychra Václav  
Štádler Martin +420 234 611 114 
Zajoncová Lucie +420 234 611 311 
Fenclová Zuzana +420 234 611 113 

 

Sekce realizace rezortních potřeb
Pištorová Margita
ředitelka sekce
+420 234 611 619 
Fedorjak David +420 234 611 904 
Havlínová Alena +420 234 611 612 
Jeřábková Anna +420 234 611 904 
Klubal Jan +420 234 611 645 
Kohoutová Ivana +420 234 611 619 
Lyžbická Kristýna +420 234 611 612 
Požárek Jakub  
Zieglerová Anna +420 234 611 611 
Žlebek Dominik +420 234 611 257 

 

Sekce projektová kancelář
Křepelková Martina
ředitelka sekce
+420 234 611 635 
Kissová Martina
asistentka sekce
+420 234 611 512 
Chobotová Lenka  
Hálová Perglová Táňa  
Kebo Vladimír +420 234 611 512 
Komárek Jan +420 234 611 909 
Sovjáková Martina +420 234 611 909 
Zimová (Babušková) Štěpánka +420 234 611 513 
Úsek podpory interních projektů
Kalášková Martina
vedoucí úseku
+420 234 611 259 
Kepková Martina   
Knobloch František  
Koudelová Žaneta  
Květoň Viktor  
Lupták Martin  
Mešťan Miroslav  
Müllerová Petra  
Schönfeld Róbert  
Strejček Jaromír  
Taufer Pavel  
Víta Martin  
Úsek rozvojových aktivit
Zápařková Iveta
vedoucí úseku
+420 234 611 511 
Bodáková Sabína +420 234 611 630 
Dvořáčková Jana +420 234 611 654 
Křiklánová Michaela   
Machát Zbyněk   
Navrátilová Jolana  
Nehilčová Kristina +420 234 611 629 
Netolická Barbora barbora.natolická@tacr.cz  
Pešková Lenka  
Studený Luboš  
Pentel Eva