Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Workshop: Jak na projekty v M-ERA.NET a dalších cofundech

Dne 4. dubna 2018 od 13:00 hod pořádá Technologická agentura ČR (TA ČR) informační setkání “JAK NA PROJEKTY V COFUNDECH”. Jedná se o workshop ke cofundům a k mezinárodní výzvě M-ERA.NET CALL 2018. Účelem workshopu je informovat o podmínkách, které mají splňovat předkládané projekty v rámci cofundů, aby mohly získat finanční podporu od TA ČR. Druhá část workshopu bude věnovaná probíhající M-ERA.NET výzvě zaměřené na materiálový výzkum. Dozvíte se o konkrétních podmínkách zapojení a budou představeny praktické kroky pro účast v tomto cofundu. Workshop je určen pro stávající či budoucí účastníky ERA-NET Cofund projektů.

 

Termín: 4. dubna 2018 od 13:00 hod

Místo: Technologická agentura ČR,  Evropská 1692/37, Praha 6

 

Program workshopu:

  • 13:00 - 14:00

Jak se vyvarovat chybám v projektech (aplikovaný výzkum, výstupy, sestavení rozpočtu, uznatelnost nákladů, popis zapojení českého partnera, vybrané příklady chyb, povinné přílohy)

Diskuze

  • 14:15 - 15:30

◦Mezinárodní výzva M-ERA.NET Plus Call 2018 její pravidla a fungování (tématické zaměření - jaké projekty jsou očekávány, hledání partnerů do projektu, způsob podání žádosti, hodnocení a výběr projektů)

Další plánované výzvy v rámci cofundů

Diskuze

Registrovat se můžete ZDE 

Těšíme se na Vaši účast.