Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

WORKSHOP: JAK NA PROJEKTY V COFUNDECH A M-ERA.NET

Dne 4. dubna 2018 od 13:00 hod se v sídle Technologické agentury ČR (TA ČR), Evropská 1692/37, 160 00 Praha, v místnosti č. 043, bude konat workshop “JAK NA PROJEKTY V M-ERA.NET A DALŠÍCH COFUNDECH”. Workshop bude vysílán živě s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy. V den konání workshopu bude na našich webových stránkách www.tacr.cz zveřejněn odkaz na živé vysílání.

Účelem workshopu je informovat o podmínkách, které mají splňovat předkládané projekty v rámci cofundů, aby mohly získat finanční podporu od TA ČR. Druhá část workshopu bude věnovaná probíhající M-ERA.NET výzvě zaměřené na materiálový výzkum. Dozvíte se o konkrétních podmínkách zapojení a budou představeny praktické kroky pro účast v tomto cofundu. Workshop je určen pro stávající či budoucí účastníky ERA-NET Cofund projektů.

 

Registrovat se můžete ZDE