Novinky
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

 

Pozvánka - setkání se zástupci výzkumných organizací z Taiwanu

Technologická agentura ČR (TA ČR) přivítá 11. září 2018 v dopoledních hodinách delegaci z Čínské republiky (Taiwanu) vedenou Ministerstvem ekonomiky (MOEA) a Výzkumným institutem průmyslových technologií (ITRI) s cílem rozvíjet spolupráci obou zemí v oblasti průmyslového výzkumu.

Předběžný seznam delegátů zahrnuje následující instituce:

  • ITRI – Industrial Technology Research Institute
  • III – Institute for Information Industry
  • MIRDC – Metal Industries Research & Development Centre
  • TTRI – Taiwan Textile Research Institute
  • PMC – Precision Machinery Research & Development Centre

Hlavními oblastmi zájmu delegátů jsou chytré strojírenství, robotika, elektro-/autonomní vozidla, polovodiče/optoelektronické přístroje (3DIC, MicroLED, fotonika) a informační a komunikační technologie. Zástupci organizací zastávají pozice divizních ředitelů, technických ředitelů, vice-prezidentů, generálních a výkonných ředitelů.

Pro omezený počet účastníků z řad zájemců o rozvoj společných česko-taiwanských technologických projektů má TA ČR volná místa na setkání. Přibližný čas konání akce je 9:30 – 13:30 hod.

V případě Vašeho zájmu se, prosím, registrujte prostřednistvím následujícího odkazu. Registraci a přesný čas akce potvrdíme nejpozději týden před jejím konáním.