Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Máte nápad na výzkumný projekt? Přijďte na #TACRship ZÉTA a dejte o sobě vědět potenciálním partnerům

Nosíte v hlavě výzkumný záměr pro program ZÉTA? Hledáte talenty z řad mladé výzkumné generace, mentory, aplikační garanty, resp. podniky, kteří by do 2. veřejné soutěže programu ZÉTA šli s Vámi? Zaregistrujte svůj nápad na akci #TACRship ZÉTA (18. září, Sněmovní 7, Praha 1) a dejte potenciálním partnerům o sobě vědět.

Informační a matchmakingová akce #TACRship nabízí prostor pro nalezení partnerů do 2. veřejné soutěže programu ZÉTA.

KDY: 18. září 2018 mezi 13:00 - 17:00 hod
KDE: Sněmovní 7 (118 00 Praha - Malá Strana)

180810 bannerTACRshipZETA

Program ZÉTA je určen pro nastupující výzkumnou generaci do 35 let z řad středních a vysokých škol nebo zaměstnanců ve výzkumu na začátku jejich kariér. Také mentorky a mentoři z řad akademické a soukromé sféry nad 35 jsou v projektech vítáni. Účastí v soutěži můžete nalézt podporu na náklady spojené s aktivitami aplikovaného výzkumu a vývoje až do výše 85 % po dobu až dvou let. Námi poskytnutá podpora na projekt může činit až 10 mil. Kč.

Co je pro to nutné udělat?

Zaregistrovat svůj nápad, přijít na akci a svůj záměr krátce představit. Další možností je registrace nápadu, jemuž bude vytvořena karta a ta umístěna online na www.tacr.cz.

Případně se přijďte podívat a načerpat informace pro 2. veřejnou soutěž po registraci ZDE.