Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Pozvánka: První úspěšné centrum kompetence ukončilo své řešení

Technologická agentura ČR (TA ČR) zve všechny zájemce na představení nejzajímavějších výsledků a výstupů, kterých bylo dosaženo v projektu Centrum kompetence automobilového průmyslu Josefa Božka.

Cílem projektu byly zejména inovace v konstrukci vozidel a hnacích jednotek se spalovacími motory i elektromotory pro snížení spotřeby fosilních paliv a emisí, maximální bezpečnost, pohodlí a rozkoš z jízdy, přizpůsobení požadavkům legislativy i interakci s infrastrukturou a dalšími vozidly a konkurenceschopnost i na rozvojových trzích. Dvojí řád vyvíjených inovací pro bezprostředně aplikovatelný výstup nebo podklad pro následný vývoj. Využití znalostní databáze jako integrujícího prvku komplexního tématu a širokého týmu.

Výsledky budou představeny v rámci veřejné části Závěrečného oponentního řízení, které se uskuteční v prostorách TA ČR dne 14. listopadu 2018 od 10:00 do 11:30 hod v zasedací místnost č. 043.

Zájemci o účast se mohou registrovat ZDE.