Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Pozvánka: Seminář o efektivní ochraně průmyslového vlastnictví na domácí půdě i v zahraničí

Srdečně Vás zveme na cyklus regionálních seminářů o efektivní ochraně průmyslového vlastnictví na domácí půdě i v zahraničí.

Těšit se můžete na příspěvky představitelů Úřadu průmyslového vlastnictví, Technologické agentury ČR, ale také regionálních firem, které se s Vámi podělí o své praktické zkušenosti s ochranou svého know-how.

Na seminářích se mj. dozvíte potřebné informace o právním rámci ochrany průmyslového vlastnictví v ČR a zahraničí, financování inovací z programů TA ČR, podpoře exportu a růstu firem s využitím práv průmyslového vlastnictví, roli a službách ÚPV, patentových databázích a rešerších a v neposlední řadě o praktických výhodách patentování v každodenním životě firem z Vašeho regionu.

Podrobnější informace sdělíme již v blízké době, nezapomeňte si tak zarezervovat v diáři termín některého z našich seminářů, který je Vám nejblíž.

 

 

seminář pozvánka