Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Pozvánka: Konzultační den pro firmy a podnikatele z Hodonínska

Technologická agentura ČR (TA ČR) by ráda informovala o konání Konzultačního dne pro firmy a podnikatele z Hodonínska, jehož cílem je seznámit zkušené i začínající podnikatele a firmy s aktuálními možnostmi podpory jejich podnikání.

Akce se uskuteční 23. září 2019 od 9.00 do 13.00 hodin v prostorách Okresní hospodářské komory v Hodoníně. Pro individuální konzultace Vám budou k dispozici zástupci z TA ČR, Agentury CzechInvest, CzechTrade a Agentury pro podnikání a inovace. 

Závaznou registraci k bezplatné individuální konzultaci je možné učinit nejpozději do 20. září 2019 prostřednictvím registračního formuláře ZDE. Do poznámky registračního formuláře uveďte, jaký záměr byste rádi konzultovali (např. pořízení nových technologií, rozšíření výroby, export do zahraničí, výzkum a vývoj, či cokoli jiného).

pozvanka konzultace