Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Pozvánka na konferenci Smart Life

V rámci Dne Technologické agentury ČR 2016 si Vás dovolujeme pozvat na mezinárodní konferenci Smart Life, která se uskuteční dne 20. 10. 2016 od 9:00 hodin v prostorách Národní technické knihovny. 

Konference Smart Life představí nové digitální trendy a technologie, které ovlivňují nebo v blízké budoucnosti budou ovlivňovat naše životy. Bude se hovořit o tom, co smart technologie nabízejí a jak mohou usnadnit život celé společnosti a naopak, čeho bychom se měli vyvarovat.

Na konferenci vystoupí tuzemští i zahraniční odborníci a opinion leadři z celé škály oblastí spadajících pod Smart Life od Smart Factory, přes Smart Goverment, Smart Society až po Smart Cities. Těšit se můžete na Andrewa W. Wyckoffa z OECD, Ralfa B. Wehrspohna z Fraunhofer institutu, vystoupí také Tomáš Sedláček z ČSOB a Vanda Wolfová z Google. V panelové diskuzi budou hovořit Martin Hausenblas, Tomáš Marada, Petr Rokůsek, Miroslav Svítek, Zdeněk Sýkora a Roman Týc.

 

Registrovat se můžete ZDE.

Událost na facebooku sledujte ZDE

Program ke stažení

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Ceny TA ČR jpg