Novinky

TA ČR usiluje o vyšší kvalitu hodnocení, učí se z chyb i od kolegů v Evropě

Technologická agentura ČR (TA ČR) průběžně usiluje o zvyšování kvality hodnocení návrhů projektů přijatých do veřejných soutěží v jednotlivých programech vyhlašovaných TA ČR a v letošním roce tomu nebude jinak. Vychází ze zjištění, která přineslo prověřování hodnocení realizovaných v minulém roce či dotazování členů odborných poradních orgánů, ale také ze zkušeností načerpaných z účasti v mezinárodních pracovních skupinách.

Číst dál...

VYHLÁŠENÍ 1. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU NA PODPORU APLIKOVANÉHO VÝZKUMU ZÉTA

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlásila dne 28. března 2017 první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji (dále jen veřejná soutěž) pro Program na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA (dále jen program ZÉTA). Tematicky bude zaměřena na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení posluchačů/posluchaček magisterských a doktorských studijních programů vysokých škol a mladých výzkumných pracovníků/pracovnic ve věku do 35 let.

Číst dál...

Jak na veřejné zakázky v programu BETA2

Chcete se dozvědět o nových principech pro zadávání veřejných zakázek v Programu BETA2? Znáte rozdíly mezi veřejnými zakázkami v programu BETA1 a BETA2? Co čeká řešitele a osobu řídící projekt? Zajímá Vás jaké veřejné zakázky budou od dubna postupně dostupné a kde získat maximum informací? Technologická agentura ČR připravuje pro dodavatele nového Průvodce podáním nabídky, který bude představen 11. dubna 2017. Přijďte na bezplatný seminář určený právě budoucím administrátorům a řešitelům v projektech veřejných zakázek, který se koná dne 11. dubna 2017 od 13:00 hod. v prostorách Technologické agentury ČR. Registrujte se prosím ZDE (počet míst je omezený, při naplnění nabídneme další termín).

VYHLÁŠENÍ 5. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU DELTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) tímto informuje, že 5. veřejná soutěž Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA (dále program DELTA) bude vyhlášena dne 30. 5. 2017.

Číst dál...

Nabídka spolupráce od Fraunhofer Heinrich-Hertz-Institut

Berlínský Fraunhofer Heinrich-Hertz-Institut hledá vhodné české partnery pro spolupráci v rámci 4. veřejné soutěže programu DELTA. Více informací a kontakt naleznete v tomto souboru.