POJĎTE DO TOHO S NÁMI! HLEDÁME ZKUŠENÉ ODBORNÍKY I ČERSTVÉ ABSOLVENTY

Jsme moderní instituce s otevřeným a kreativním přístupem.
U nás nezáleží, jestli jsi vedoucí nebo brigádník, všichni jsme jeden
velký tým, co to táhne za jeden provaz!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT


TA ČR V ČÍSLECH

ZAMĚSTNANCŮ

PRŮMĚRNÝ VĚK

PROGRAMŮ

MIL. KČ ROČNÍ ROZPOČET


Co vás nejvíc zajímá

Ano, určitě. Máme tu pozice, na kterých praxe není nutná. Práce u nás je v mnohém specifická, a tak postačí snaha a zájem se učit.

Uchazeči se často ptají, co si mají přinést s sebou k pohovoru. Stačí vám pouze „otevřená hlava“ a dobrá nálada. To, jestli jste pro danou pozici vhodní, se pozná i bez dokumentů. A co se týká průběhu pohovoru, stačí snad jen říci, že pohovor proběhne v pohodě, bez stresu a v příjemné atmosféře. Není našim cílem vás vyděsit. Chceme si dobře vybrat nové kolegy, kteří mají o práci u nás zájem.

Rozvoj zaměstnanců považujeme za velmi důležitý. Samozřejmostí je osobitý přístup ke každému z nich. Naším cílem je, aby všichni dostali prostor pro uplatnění a rozvoj svých dovedností. Každému se snažíme poskytnout prostor k realizaci jeho nápadů, které tak mohou pomoci zlepšit činnost celé agentury.

TA ČR svým zaměstnancům nabízí především skvělou příležitost k osobnímu rozvoji. Dále poskytuje možnost spolupracovat s lidmi, kteří svou práci dělají s nadšením a na vysoké odborné úrovni. Samozřejmě tu máme i propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů.

Chcete se o nás dozvědět více?
Navštivte náš kariérní web