Eureka Global Innovation Summit 2024

13.
června
9 : 00 - 16 : 00
13. 6. 2024 9 : 00 - 14. 6. 2024 16 : 00
Istanbul

Dne 13.–14. června 2024 se v Istanbulu uskuteční Eureka Global Innovation Summit.

Eureka Global Innovation Summit je každoroční networkingová akce, která Vám představí mezinárodní síť Eureka a poskytne příležitosti k zahájení projektů spolupráce se společnostmi z Evropy i mimo ni. Eureka Global Innovation Summit je místo, kde se setkávají malé a střední podniky, korporace, soukromí investoři a orgány veřejné moci/vládní organizace z celého světa, aby navázali kontakty, představili inovační ideu a prozkoumali svá budoucí mezinárodní partnerství v oblasti výzkumu a vývoje. 

Tématem Global Innovation Summitu 2024 bude propojení zelených inovací s digitalizací. Letošní ročník koordinuje Rada pro vědecký a technologický výzkum Turecka (TÜBİTAK). Mezi hlavní priority tureckého předsednictví patří: účinné nástroje, budování zelené a digitální budoucnosti, udržitelnost sítě Eureka nebo obejmutí zeměkoule. 

Jaká klíčová témata se na akci budou probírat?

• Dynamika dat: Inovace, zabezpečení a ochrana soukromí
• Ekologická transformace
• Digitalizace
• Inteligentní města a městské inovace: Zvyšování kvality života
• Jak se mohou lídři a tvůrci politik připravit na digitální budoucnost
• Oběhové hospodářství a udržitelná výroba (emise uhlíku a uhlíkově neutrální výrobky)

Akce bude zahrnovat poznatky o vývoji podnikání a technologií v souvisejících odvětvích, prezentace klíčových a obchodních případů, podporu B2B matchmakingu a setkání, výstavu s příklady minulých Eureka projektů, budoucí vyhlídky evropských programů týkajících se inovací a informační setkání představující nástroje sítě Eureka (Network projects, Clusters, Eurostars, Globalstars, Innowwide nebo Investment Readiness Programme). 

Očekává se, že se Eureka Global Innovation Summit zúčastní více než 1 500 účastníků z Evropy i mimo ni. Účastníci se seznámí s průkopnickými trendy v ekologické transformaci a digitalizaci, mechanismy financování a osvědčenými postupy pro výzkum a inovace. 

Chcete být součástí této akce? Zaregistrujte se na www.gis-2024.b2match.io.

Pro detailní informace si prostudujte brožuru GIS.