ONLINE Konzultační den pro firmy a podnikatele Kraje Vysočina

5.
prosince
9 : 00 - 16 : 00
5. 12. 2023 9 : 00 - 5. 12. 2023 16 : 00
Online

Připojte se na individuální konzultace svých podnikatelských záměrů se zástupci státních a dalších organizací. Rádi Vám poradíme v oblasti dotací a další finanční podpory nebo podpory výzkumu a vývoje. Konzultovat mohou i začínající podnikatelé, popřípadě studenti s podnikatelským záměrem.

Regionální zástupce Technologické agentury ČR si Vás spolu s pořádajícím CzechInvestem a dalšími partnerskými organizacemi dovoluje pozvat na konzultační den pro firmy a podnikatele. Formou individuálních konzultací budete moci prodiskutovat možnosti veřejné podpory aktuálních potřeb i budoucích záměrů Vaší firmy.

K dispozici Vám budou zástupci těchto organizací:

  • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest – investiční pobídky, podpora startupů, a další
  • Agentura pro podnikání a inovace – programy podpory z OP TAK
  • CzechTrade – podpora exportu firem
  • Technologická agentura ČR – podpora aplikovaného výzkumu a vývoje
  • Zástupce regionálních MAS – program Technologie pro MAS

Individuální online konzultace pomocí aplikace Microsoft Teams je bezplatná. Povinnou registraci je možné učinit přes stránky CzechInvestu nejpozději dva dny před konáním akce. Při registraci si prosím vyberte z volných termínů. Do poznámky registračního formuláře uveďte, s jakou organizací a jaký konkrétní záměr byste s námi rádi konzultovali. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude potvrzena registrace a čas konzultace. Nejpozději den před akcí Vám bude zaslán odkaz pro připojení.