Online konzultační den pro firmy a podnikatele Kraje Vysočina

30.
srpna
9 : 00 - 16 : 00
30. 8. 2022 9 : 00 - 30. 8. 2022 16 : 00
konzultace
On-line

Připojte se na individuální konzultace svých podnikatelských záměrů se zástupci státních organizací. Rádi Vám poradíme v oblasti dotací a další finanční podpory nebo podpory výzkumu a vývoje. Konzultovat mohou i začínající podnikatelé, popřípadě studenti s podnikatelským záměrem.

Regionální zástupce Technologické agentury ČR si Vás spolu s pořádajícím CzechInvestem a dalšími partnerskými organizacemi dovoluje pozvat na konzultační den pro firmy a podnikatele. Formou individuálních konzultací budete moci prodiskutovat možnosti veřejné podpory aktuálních potřeb i budoucích záměrů Vaší firmy.

K dispozici Vám budou zástupci organizací:

  • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest – investiční pobídky, podpora startupů, a další
  • Agentura pro podnikání a inovace – programy podpory z OP TAK
  • Technologická agentura ČR – podpora aplikovaného výzkumu a vývojeNárodní rozvojová banka – zvýhodněné úvěry a záruky pro podnikání
  • Národní rozvojová banka – zvýhodněné úvěry a záruky pro podnikání

Individuální online konzultace pomocí aplikace Microsoft Teams je bezplatná. Do poznámky registračního formuláře uveďte, s jakou organizací a jaký konkrétní záměr byste s námi rádi konzultovali. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude potvrzena registrace a čas konzultace. Nejpozději den před akcí Vám bude zaslán odkaz pro připojení.