Last minute Call: FUTURE NOW!

Future Now (FTRNW) je platforma zaměřená na budování inovativního ekosystému ve střední a východní Evropě, který pomáhá růstu začínajících startupů, jejich propojením s klíčovými investory, hráči z oboru, vládami, nevládními organizacemi a dalšími podnikateli.

V letošním roce se tato platforma s ohledem na výzvy, které představuje COVID-19, rozhodla spustit plně digitální bootcamp, který pomůže začínajících startupům ze střední a východní Evropy přímo z pohodlí jejich domovů. Cílem je vytvořit působivou spolupráci napříč regionem,
ale i mimo něj. Nově navržený digitální program bude probíhat mezi 23. listopadem a 11. prosincem 2020. Přihlášené společnosti budou mít možnost pracovat s nejlepšími mentory, partnery a investory v regionu.

Mezi potvrzené mentory patří: Peter Škodný, Accenture; Andrej Kiska, Credo Ventures; Lucia Pašková, Curaden a Ladislav Kossar, Provida. Průběžně aktualizovaný seznam mentorů naleznete ZDE.

Během tří týdnů budou mít startupy přístup k:

  • Insipration Mondays – kdy světově proslulí specialisté uspořádají inspirativní workshopy o získávání finančních prostředků, přizpůsobení trhu produktů a obchodní strategii
  • Office Hours Wednesdays, kde bude každý startup dotazován 2 zkušenými zakladateli a 1 investorem, aby odhalil potenciální mezery a dozvěděl se více o jejich jedinečných prodejních místech.
  • Private mentoring – soukromému pátečnímu mentoringu

Podrobnou agendu všech aktivit naleznete ZDE

Celé digitální rozhraní je navrženo ve spolupráci s digitální agenturou, s níž je vytvořeno virtuální studio. Pondělí a středy se budou natáčet. Obsah bude následně vyroben a poté použit k propagaci celé akce. Pátky jsou vyznačené soukromému mentoringu. Program je šitý na míru partnerům a bude se konat v období od ledna do března 2021. Cílem je nabídnout partnerům možnost si vybrat a prozkoumat potenciál startupů, které se do programu přihlásily.

Klíčová data:

  • Aplikace se uzavřou v PONDĚLÍ 9. listopadu
  • Společnosti zařazené do užšího výběru budou informovány v pondělí 16. listopadu 2020
  • Program bude probíhat od 23. listopadu do 11. prosince 2020
  • Program šitý na míru partnerům: leden – březen 2021

Trochu historie o FTRNW

FTRNW je program, který se vyvinul z odkazu Startup Awards, založeného společností Neulogy VC, největší startupovou soutěží na Slovensku od roku 2011. Mezi jejich úspěchy patří například – Sli.do. Seznam absolventů naleznete ZDE. Od roku 2017 je program tvořen pod značkou FTRNW.
V loňském roce konference FTRNW přivítala více než 1000 účastníků z celé střední a východní Evropy.

FTRNW je nyní vlajkovým programem HubHub pro začínající podniky.