Nabídka spolupráce s čínským podnikem v oblasti výzkumu a vývoje

Technologická agentura České republiky (TA ČR) byla oslovena čínskou společností z provincie Jiangsu Nanjing Hurys Electronic Technology Co.Ltd., která hledá partnera v České republice pro svůj projekt, zabývající se pokročilou inteligentní radarovou technologií v automobilových, bezpečnostních a inteligentních aplikacích. Českým partnerem by měla být společnost pracující v oblasti umělé inteligence s velkými daty. Tato R&D spolupráce bude zahrnovat video-algoritmy, zpracování radarových dat, fúzi dat s více senzory a další související technologie. Partner má mít zkušenosti s projektem v oblasti dopravy, automobilů, bezpečnosti a dalších oblastí, aby mohli společně řešit klíčové technologie v souvisejících oborech.

Přihláška projektu by mohla být předložena v rámci  2. veřejné soutěže Programu DELTA 2, který je zaměřen na podporu společných projektů výzkumu a vývoje českých a zahraničních podniků a výzkumných organizací. Bližší podmínky vyhlášení soutěže byly zveřejněny 13. května 2020
na stránkách TA ČR zde.

Bližší informace k připravovanému projektu a k profilu potenciálního výzkumného partnera jsou k dispozici v anglickém jazyce zde.

V případě zájmu o spolupráci se prosím ozvěte Dandan Gu na email: dandan.gu@hurys.com nebo na tel. číslo 86-17372275674. Můžete také kontaktovat úsek mezinárodní spolupráce TA ČR na e-mailu: eva.pentel@tacr.cz.