Nabídka spolupráce s korejským podnikem a univerzitou v oblasti výzkumu a vývoje

Technologická agentura České republiky byla oslovena jihokorejskou společností Sejong Industrial a univerzitou UNIST (Ulsan National Institute
of Science and Technology), které hledají partnera v ČR pro svůj projekt. Projektovým záměrem je vyvinutí klíčových komponent pro zásobník vodíkových palivových článků a jeho pomocných zařízení pro používání vodíkových elektrických vozidel prostřednictvím spolupráce mezi ČR a Jižní Koreou. Zaměření výzkumu může být buď lokalizační vývoj současných produktů společnosti Sejong Industrial, nebo rozvoj současné nejmodernější technologie v oblasti palivových článků.

Přihláška projektu by mohla být předložena již v rámci  2. veřejné soutěže Programu DELTA 2, který je zaměřen na podporu společných projektů výzkumu a vývoje českých a zahraničních podniků a výzkumných organizací. Bližší podmínky vyhlášení soutěže byly zveřejněny 13. května 2020
na stránkách TA ČR zde.

Bližší informace k připravovanému projektu a profily potenciálních výzkumných partnerů jsou k dispozici v anglickém jazyce zde.

  • V případě zájmu o spolupráci, prosím, kontaktujte pana Taeseok Jeong na e-mail: taeseok.jeong@unist.ac.kr nebo na tel.: +82 52 217 3113, případně na tel.:+82 10 3592 3273. Můžete také kontaktovat úsek mezinárodní spolupráce TA ČR na e-mail: eva.pentel@tacr.cz.