Pozvánka: JIC 120“ Future of Energy

Zveme Vás na inspirativní a networkingovou akci JIC 120“ Future of Energy, která se uskuteční v úterý 19. listopadu 2019 od 9.30 hod. v budově JIC INMEC v Brně. Cílem akce je inspirovat a propojit zajímavé technologie a nápady s firmami z energetiky, které je v budoucnu mohou využít, a tím rozjet zajímavý byznys pro všechny.

Těšit se můžete na více než 40 zástupců technologických firem a výzkumných organizací a také na inspirativní prezentace bývalého dlouholetého generálního ředitele E.ON Michaela Fehna a ředitele Nano Energies Stanislava Chvály. Na akci budete mít možnost představit svá technologická řešení zástupcům například z E.ON Česká republika, E.ON Distribuce, a. s., E.ON Energie, a. s., Nano Energies a. s. a nastartovat tímto nové spolupráce.

  • KDY: 19. listopadu 2019 od 9.30 hod.
  • KDE: budova INMEC, Purkyňova 649/127, Brno


Registrovat se můžete do pátku 15. listopadu 2019 na webových stránkách akce. Účast na akci je bezplatná. Za každou firmu se může zúčastnit jen jeden zástupce.

Keynote speakers

Michal Fehn
Absolvoval elektrotechniku na Technické univerzitě Mnichov a přes práci u firmy Bayernwerk se vypracoval až na generálního ředitele E.ONu v České republice, kde působil téměř 20 let. Dnes pracuje jako mentor a konzultant ve firmě Fehnergie, kterou sám založil.

Stanislav Chvála
Stanislav Chvála je generálním ředitelem společnosti Nano Energies, největšího českého dodavatele elektřiny pocházející výhradně z obnovitelných zdrojů. Aktivně se angažuje v šíření osvěty o původu elektřiny z obnovitelných zdrojů a pomáhá startupům v energetice testovat nápady a obchodní strategie v nově vzniklých Nano Labs.

Více informací o programu najdete zde