POZVÁNKA: KONFERENCE ČESKO-JAPONSKÉHO TECHNOLOGICKÉHO PARTNERSTVÍ 2019

Japonská organizace pro podporu zahraničního obchodu (JETRO) spolu s Technologickou agenturou ČR (TA ČR), Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) a japonskou organizací New Energy & Industrial Development Organization (NEDO) pořádá Konferenci česko-japonského technologického partnerství. Konference se uskuteční v úterý 25. června 2019 od 13:00 hodin v prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT.

Diskuze o česko-japonské spolupráci ve výzkumu a vývoji proběhne u příležitosti spuštění 1. veřejné soutěže Programu DELTA 2 ve spolupráci s japonskou organizací NEDO. Zástupci výzkumných organizací i soukromých firem představí úspěšné případové studie českých řešitelů ve spolupráci se zahraničními účastníky z Programu DELTA na podporu aplikovaného výzkumu. Dále bude na konferenci představena perspektiva česko-japonské výzkumné spolupráce v budoucnosti.

Zájemce o účast na konferenci prosíme o registraci e-mailemna  do 20. června 2019 (v těle e-mailu prosím zašlete následující údaje: jméno společnosti, jméno účastníka, pracovní pozice účastníka). Účast na konferenci je zdarma. V případě naplnění kapacity bude registrace ukončena před tímto datem. Konference bude probíhat v anglickém jazyce.

KDY: 25. 6. 2019, od 13:00 do 17:00 hodin

KDE: Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky(Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6, budova A, 10. patro – konferenční místnost “Penthouse”)

Organizátor: JETRO
Partneři: Technologická agentura ČR (TACR), CIIRC, NEDO

Celý program konference naleznete ZDE