Program DELTA 2: Brazilsko-český webinář k 3. veřejné soutěži (EMBRAPII - SENAI - TA ČR)

Technologická agentura České republiky (TA ČR) spolu s brazilskými agenturami The Brazilian Agency for Research and Industrial Innovation (EMBRAPII) a National Service for Industrial Training (SENAI) vás srdečně zvou na informační webinář, který se uskuteční 29. března od 15:00 do 16:30. Webinář je pořádaný k příležitosti vyhlášení 3. veřejné soutěže Programu DELTA 2 a jeho cílem je představit podmínky společné výzvy a ukázat možnosti spolupráce českým a brazilským subjektům. 

Předběžný program:

  • představení podmínek připravované společné výzvy v rámci programů na podporu aplikovaného výzkumu agentur TA ČR, EMBRAPII a SENAI;
  • prezentace probíhajícího projektu a sdílení dobré praxe v rámci spolupráce českých a brazilských subjektů;
  • krátké prezentace zájemců o navázání potenciální spolupráce;
  • prostor pro dotazy.

K účasti na webináři se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře do 28. března 2021. Pokud máte zájem představit Váš projektový záměr během webináře, uveďte to, prosím, do formuláře.

Akce proběhne v angličtině. Kapacita účastníků je omezena. E-mail s informacemi a odkazem na platformu Google Meet, na které webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

V případě dotazů kontaktujte paní Kateřinu Feiglovou (katerina.feiglova@tacr.cz).

TA ČR, EMBRAPII a SENAI si vyhrazují právo na změnu programu, termínu akce a na její případné zrušení. O změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím e-mailu.