Program DELTA 2: Čínsko-český webinář k 3. veřejné soutěži (JSTD - TA ČR)

Technologická agentura České republiky (TA ČR) spolu s čínskou agenturou Jiangsu Provincial Department of Science and Technology (JSTD) vás srdečně zvou na informační webinář, který se uskuteční 13. dubna od 9.00 do 11.00 hodin. Webinář je pořádaný k příležitosti vyhlášení 3. veřejné soutěže Programu DELTA 2 a jeho cílem je představit podmínky společné výzvy s čínským partnerem a ukázat možnosti spolupráce českým a čínským subjektům. 

Předběžný program:

  • představení podmínek připravované společné výzvy v rámci programů na podporu aplikovaného výzkumu agentur TA ČR a JSTD;
  • prezentace úspěšného projektu a sdílení dobré praxe v rámci spolupráce českých a čínských řešitelů;
  • krátké prezentace zájemců k navázání potenciální spolupráce.

K účasti na webináři se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře do 11. dubna 2021. Pokud máte zájem představit Váš projektový záměr během webináře, uveďte to, prosím, do formuláře. 

Akce proběhne v angličtině. Kapacita účastníků je omezena. E-mail s informacemi a odkazem na platformu ZOOM, na které webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

V případě dotazů kontaktujte paní Evu Pentel (eva.pentel@tacr.cz)

Organizátoři si vyhrazují právo na změnu programu, termínu akce, a na její případné zrušení. O změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím e-mailu.