Program DELTA 2: Kanadsko-český webinář k 3. veřejné soutěži (GCCIR - TA ČR)

Technologická agentura České republiky (TA ČR) spolu s kanadskou agenturou German-Canadian Centre for Innovation and Research (GCCIR) vás srdečně zvou na informační webinář, který se uskuteční 15. dubna od 16:00 do 17:30. Webinář je pořádaný k příležitosti vyhlášení 3. veřejné soutěže Programu DELTA 2 a jeho cílem je představit podmínky společné výzvy a ukázat možnosti spolupráce českým a kanadským subjektům. 

Předběžný program:

  • představení podmínek připravované společné výzvy v rámci programů na podporu aplikovaného výzkumu agentur TA ČR a GCCIR;
  • krátké prezentace zájemců o navázání potenciální spolupráce.

K účasti na webináři se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře do 14. dubna 2021. Pokud máte zájem představit Váš projektový záměr během webináře, uveďte to, prosím, do formuláře.

Akce proběhne v angličtině. Kapacita účastníků je omezena. E-mail s informacemi a odkazem na platformu Google Meet, na které webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

V případě dotazů kontaktujte paní Kateřinu Feiglovou (katerina.feiglova@tacr.cz).

TA ČR a GCCIR si vyhrazují právo na změnu programu, termínu akce, a na její případné zrušení. O změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím
e-mailu.