Průvodce podáním nabídky: první přihlášení přes SISTA

V současné době došlo k převedení Vašeho uživatelského účtu do nového systému SISTA. Tento účet budete od nynějška využívat pro přihlášení do ISRB2 a Průvodce podáním nabídky. Rádi bychom zdůraznili, že se v této fázi jedná pouze o přihlašování. Stále platí, že resortní potřeby v Programu BETA2 se budou i nadále administrovat v IS BETA2. 

Pro přístup do Průvodce podáním nabídky zadejte do adresního řádku adresu pruvodce.beta.tacr.cz. V pravém horním rohu poté klikněte na tlačítko „Přihlásit“. 

Následně se Vám zobrazí přihlašovací dialog SISTA, viz následující obrázek:


Prvotní nastavení hesla

V případě, že využíváte k přihlášení kombinaci e-mail/heslo, je nutné si před prvním přihlášením nastavit nové heslo. (Při převodu uživatelského účtu není možné heslo z bezpečnostních důvodů přenést.) K tomuto úkonu slouží modré tlačítko „Nastavit heslo“, které je na přihlašovací obrazovce SISTA.

Po jeho stisknutí se otevře následující dialog pro zadání e-mailové adresy pro přihlášení:

Po vložení e-mailové adresy a kliknutí na modré tlačítko „Pokračovat“ Vám bude odeslán 6místný ověřovací kód na Vámi vyplněnou e-mailovou adresu.

V přihlašovacím dialogu SISTA budete následně vyzváni k vložení ověřovacího kódu a nového hesla. (Heslo musí být delší než 8 znaků a musí obsahovat kombinaci malých a velkých písmen a číslic.)

Po prvotním nastavení hesla se již můžete přihlásit kombinací e-mailové adresy a nastaveného hesla.


Přihlášení

Přihlašování uživatele je možné 2 způsoby. Pro přihlášení můžete nadále využívat stejný způsob přihlášení, jakým jste se přihlašovali do Průvodce, např. pokud jste pro přihlašování využívali Google, můžete jej využívat i nadále.

Pokud jste zvolili tento způsob, přihlaste se e-mailem, kterým jste se přihlašovali do Průvodce s nově nastaveným heslem.

Po kliknutí na tlačítko „Přihlásit se“ budete přihlášeni a přesměrování do Průvodce.


Zapomenuté heslo

V případě, že jste zapomněli heslo, je možné využít tlačítko „Zapomenuté heslo”, které se nachází v levém spodním rohu. Po kliknutí se vygeneruje formulář pro obnovení hesla. Do něj uveďte e-mail, pod kterým jste v SISTA registrováni a klikněte na tlačítko „Pokračovat”. Systém následně odešle kód pro obnovu hesla na Vámi uvedený e-mail.

Po kliknutí na tlačítko „Použít účet Google” se objeví vyskakovací okno. Vyberte, zda chcete využít účet Google, pod kterým jste aktuálně v prohlížeči přihlášeni, nebo zadejte jiný účet Google. Tímto krokem zároveň potvrzujete, že souhlasíte s předáním e-mailové adresy, předvolby jazyka a profilové fotografie aplikaci tacr.cz.

Po vybrání účtu Google, přes který se chcete přihlásit, jste přihlášeni a přesměrováni do svého profilu.


Přesměrování po přihlášení

Po úspěšném přihlášení uživatele se Vám zobrazí původní informační systém Průvodce podáním nabídky: