Registrace do SISTA

Po otevření odkazu sista.tacr.cz uvidíte na hlavní stránce dvě možnosti – přihlášení a registrace. Při první návštěvě je vždy potřeba učinit registraci. K tomuto kroku slouží tlačítko „Registrovat se“ v pravé spodní části obrazovky.


Registrace

Po kliknutí na tlačítko „Registrovat se” se otevřou dvě možnosti:

Poznámka: Pro profily GESTOR (resortní uživatelé) a POSKYTOVATEL registraci zajišťují správci daného resortu (ZOG) nebo poskytovatele podpory. Uživatelé pak dostanou na svoji
e-mailovou adresu pozvánku pro nastavení svého profilu.

Uchazeč/příjemce
– tato registrace je určená pro:

  • uživatele, kteří chtějí podat návrh svého projektu a zažádat o finanční podporu,
  • uživatele, kteří chtějí podávat nabídky do veřejných zakázek či veřejných soutěží,
  • uživatele, kteří již mají projekt v realizaci a chtějí jej spravovat.

Expert
– tato registrace je určená pro hodnotitele projektů a subjektů či uživatele, kteří spolupracují na veřejných zakázkách.

Každý uživatel se může registrovat zároveň jako Uchazeč/Příjemce i jako Expert. Pro obě možnosti registrace je formulář stejný.

Výběr způsobu registrace

Po kliknutí na tlačítko „Registrovat se“ (ať už jako uchazeč/příjemce nebo expert) budete mít na výběr jednu ze dvou možností registrace:

Krok 1

Do prázdných políček vyplníte svoji e-mailovou adresu a heslo. Klikněte na tlačítko „Pokračovat” (Heslo musí mít minimálně 8 znaků a obsahovat kombinaci malých a velkých písmen a číslic).


Krok 2

Dále vyplňte své osobní údaje (jméno, příjmení a datum narození), potvrďte souhlas se zásadami zpracování osobních údajů a klikněte na tlačítko „Pokračovat”.


Krok 3

Po kliknutí na tlačítko „Pokračovat” se zobrazí okno, kam je potřeba vyplnit aktivační kód, který systém neprodleně odešle na vyplněný e-mail uživatele.

Kód z e-mailu opište či nakopírujte do okna pro aktivaci účtu, které se v SISTA zobrazilo:

Po kliknutí na tlačítko „Aktivovat” je uživatel automaticky přihlášen a nachází se ve svém profilu. Při příští návštěvě webu se pouze přihláste způsobem, jaký jste zvolili při registraci.

Pokud si přejete provést registraci prostřednictvím Google účtu, klikněte na tlačítko „Použít účet Google”. Objeví se vyskakovací okno, kde si vybere:

  • zda chcete využít účet Google, pod kterým jste v prohlížeči aktuálně přihlášeni
  • nebo zadáte jiný účet Google

Při volbě této možnosti zároveň potvrzujete, že souhlasíte s předáním vaší e-mailové adresy, předvolby jazyka a profilové fotografie aplikaci tacr.cz.

Po vybrání účtu Google, přes který se chce uživatel registrovat, je uživatel přihlášen a přesměrován do svého profilu. Při příští návštěvě SISTA vybere stejný způsob přihlášení a stejný účet Google.