SEMINÁŘ KE 4. VEŘEJNÉ SOUTĚŽI PROGRAMU DELTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) pořádá seminář ke 4. veřejné soutěži Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA. Seminář se uskuteční 4. května 2017 v Praze – v prostorách TA ČR, Evropská 1692/37, 160 00 Praha 6, zasedací místnost č. 043.

Tato veřejná soutěž je zaměřena na podporu spolupráce v aplikovaném výzkumu a experimentálním vývoji prostřednictvím společných projektů podniků a výzkumných organizací. Podniky a výzkumné organizace budou na jedné straně podporované TA ČR a na druhé straně partnerské projekty budou podporované německým ministerstvem pro vzdělávání a výzkum (Federal Ministry of Education and Research in Germany). Zahraniční partneři musí být přímo partnerskou institucí podporovaní, nestačí jen prokázat vlastní či jiné zdroje financování.

Na semináři se seznámíte se zaměřením a s podmínkami veřejné soutěže, se strukturou návrhu projektu (přihláškou) a s dalšími informacemi, které Vám pomohou při vyplnění návrhu projektu a jeho odeslání do veřejné soutěže.

delta4vs