ZLINNOVATION tour se rozjela do regionu

Ve čtvrtek 11. května 2023 proběhlo další setkání inovační platformy ZLINNOVATION. Do Valašských Klobouk a nového inkubátoru Dům na rohu členy platformy pozval jeden ze zakládajících členů – Valašskokloboucké podnikatelské centrum. Dalším zakládajícím členem platformy ZLINNOVATION je Technologická agentura ČR. Jednání se zúčastnila Eva Šviráková, regionální koordinátorka TA ČR pro Zlínský kraj. 

Všechny služby na jednom místě. To je platforma ZLINNOVATION, která nabízí téměř 90 služeb. Ty dokáží podpořit vznik, rozvoj a podporu podnikání a také inovací pro začínající podnikatele, startupy, podnikavé studenty, ale i zavedené firmy ze Zlínského kraje.

„Vznik platformy iniciovalo Technologické inovační centrum díky projektu Smart akcelerátor Zlínského kraje. Členské subjekty a organizace využívají platformu interně pro vzájemné sdílení informací, dat a spoluprací. Společně se prezentují pod jedním brandem. Navenek směrem ke klientům pak ZLINNOVATION funguje jako místo, které nabízí všechny služby pod jednou značkou, na jednom místě a klient má tak snadný přístup k informacím.“, říká Martina Běťáková, RIS3 ambasadorka Technologického inovačního centra.

Platforma ZLINNOVATION tento rok navštíví další místa regionu na ZLINNOVATION tour, aby poznala  prostředí, odkud daný členové své aktivity realizují. Více informací o platformě a službách lze zjistit na www.zlinnovation.cz.