Novinky
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Omega Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1

Plánovaná odstávka informačního systému ISTA

Ve čtvrtek 27.12.2018 mezi 14:00-22:00 proběhne plánovaná odstávka informačního systému ISTA.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Pozvánka: mise na Taiwan se SP ČR

Technologická agentura ČR (TA ČR) Vás zve společně s Českou ekonomickou a kulturní kanceláří v Tchaj-peji k účasti v podnikatelské misi na Tchaj-wan ve dnech 24. až 30. března 2019, kterou povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) Jaroslav Hanák.

Číst dál...

Vyhlášení výsledků vyhodnocení splnění podmínek 3. veřejné soutěže programu ZÉTA gender-net plus call 2017

Technologická agentura České republiky (TA ČR) VYHLAŠUJE výsledky vyhodnocení splnění podmínek návrhů projektů podaných do 3. veřejné soutěže ve výzkumu a experimentálním vývoji Programu na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA GENDER-NET Plus Call 2017, vyhlášené dne 25. 10. 2018.

Číst dál...

TA ČR nabízí spolupráci pro oponentky a oponenty

Technologická agentura ČR (TA ČR) disponuje poměrně rozsáhlou databází oponentek a oponentů. Vzhledem k tomu, že TA ČR plánuje v roce 2019 vyhlásit 15 veřejných soutěží, tak je potřeba neustále rozšiřovat databázi o další kvalifikované odbornice a odborníky disponující patřičným vzděláním a zkušenostmi.

Číst dál...

Předběžná tržní konzultace k projektu: Výzkum a vývoj programového aparátu pro generalizaci státního mapového díla

Dne 19. prosince 2018 od 10:00 hod se v sídle Technologické agentury ČR (Evropská 1692/37, Praha 6) uskuteční setkání s dodavateli a zástupci resortu ČUZK k projektu TIRXCUZK829 s názvem "Výzkum a vývoj programového aparátu pro generalizaci státního mapového díla".

Číst dál...