Novinky
Program Alfa Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Omega Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1

Připravujeme novou březnovou výzu z oblasti materiálů M-ERA.Net Call 2019

Po roce je tady další možnost zapojit se do nové mezinárodní výzvy M-ERA.Net Call 2019. Výzva bude vyhlášena letos v březnu a je určena pro výzkumné organizace a podniky se zaměřením na oblast materiálového výzkumu a inovací. Příjem zkrácených verzí návrhů projektů potrvá do června letošního roku.

Číst dál...

Předběžný harmonogram veřejných soutěží 2019

Technologická agentura ČR (TA ČR) aktualizovala předběžný harmonogram veřejných soutěží pro rok 2019. V tomto roce budou vyhlášeny národní i mezinárodní veřejné soutěže jak v programech TA ČR, tak i nově v programech Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva dopravy a Ministerstva životního prostředí. V současnosti intenzivně pracujeme na přípravách vyhlášení výzev v programech výše uvedených rezortů, které by měla Vláda ČR v brzké době schválit.

Číst dál...

Program ÉTA - nástroj pro přibližování akademické a aplikační sféry společenských a humanitních věd a umění

Část výzkumné komunity společenských věd, humanitních věd a umění se tento týden sešla v prostorách Akademie věd ČR, aby si se zástupci Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace a Technologické agentury ČR pohovořila o budoucnosti aplikovaného výzkumu ve společenských a humanitních vědách a v uměleckém výzkumu. Jedním z hlavních důvodů pro toto setkání je reakce na měnící se diskurs evropského výzkumného prostoru, který je připravován na tzv. mission oriented research, v němž hrají společenské a humanitní vědy – spolu s vědami technickými nebo přírodními – nezastupitelnou roli.

Číst dál...

Pozvánka: Konzultační den Týmu Česko pro firmy a podnikatele z Olomouckého kraje

Máte zajímavý nápad a chtěli byste začít podnikat? Podnikáte a chtěli byste Váš business dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahraničním trhu?

Číst dál...

Revidované vnitřní předpisy TA ČR

Technologická agentura ČR (TA ČR) v souladu s čl. 1 odst. 5 Všeobecných podmínek informuje příjemce, že došlo ke změně níže uvedených vnitřních předpisů.

Číst dál...