Novinky

UPOZORNĚNÍ PRO UCHAZEČE 5. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU DELTA

Technologická agentura ČR (TA ČR) upozorňuje uchazeče o podporu v 5. veřejné soutěži programu DELTA, že nepřijme do veřejné soutěže takové návrhy projektů, jejichž uchazeči (tj. hlavní uchazeč i další účastník):

Číst dál...

Česká nanodružice dorazila úspěšně na oběžnou dráhu

Časně ráno 23.6. 2017 z indického kosmodromu Satish Dhawan Space Centre, (známého pod názvem Šríharikota), odstartovala nosná raketa, která mimo jiných družic (celkem 30) dopravila úspěšně na oběžnou dráhu i českou VZLUSat-1.

Číst dál...

UKONČENÍ REGISTRACE NA SEMINÁŘ K PROGRAMU ÉTA

Technologická agentura ČR tímto informuje, že kapacita na seminář k programu ÉTA, který se koná 18. července 2017 od 10:00 hodin v Praze (Janáčkovo nábřeží 2/3249, 150 00 Praha 5 - Smíchov) je již naplněna.

Rádi bychom vás informovali, že celý seminář bude živě vysílán s možností on-line chatu pro Vaše případné dotazy k veřejné soutěži. Odkaz naleznete před zahájením semináře na našich webových stránkách.

V případě zájmu o zasílání informací ohledně dalších akcí k programu, zanechejte prosím Váš kontakt na tomto odkaze: https://goo.gl/forms/TDXZFFRoIzzBDKqf1

Videozáznam a prezentace ze semináře k programu Delta

Vzhledem k vyhlášení 5. veřejné soutěže v programu DELTA pořádala TA ČR v Praze informační seminář. Hosté se na něm seznámili s vizí a s cíli programu, s jeho zaměřením a s dalšími skutečnostmi, zejména se způsobem, jak podat úspěšný návrh projektu do veřejné soutěže, kdo je způsobilým uchazečem  nebo způsobem hodnocení návrhů projektů apod.

Videozáznam ze semináře naleznete ZDE
Prezentaci ze semináře naleznete ZDE

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ VYHODNOCENÍ SPLNĚNÍ PODMÍNEK 4. VEŘEJNÉ SOUTĚŽE PROGRAMU DELTA

Technologická agentura České republiky (TA ČR) vyhlašuje výsledky vyhodnocení splnění podmínek návrhů projektů podaných do 4. veřejné soutěže ve výzkumu, vývoji a inovacích Programu podpory aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA, vyhlášené dne 28. února 2017.

Číst dál...