Novinky

Průzkum zájmu o spolupráci se subjekty z EHP/Norska v rámci programu aplikovaného výzkumu

Spolupracovala Vaše organizace na společném výzkumném projektu s partnerem z Islandu, Lichtenštejnska nebo z Norska, nebo máte zájem tuto spolupráci teprve navázat? Dejte nám o tom vědět! Technologická agentura ČR spouští dotazníkový průzkum, pomocí kterého chce zmapovat dosavadní proběhlé i budoucí plánované spolupráce českých subjektů se subjekty z Norska, Islandu a Lichtenštejnska. K vyplnění dotazníku budete potřebovat 5 - 10 minut.

Číst dál...

POZVÁNKA: Kulatý stůl k programu GAMA 2

Dovolujeme si Vás informovat, že Technologická agentura České republiky (TA ČR) pořádá dne 1. listopadu 2017 od 13:00 do 17:00 v prostorách TA ČR (Evropská 37, Praha 6; zasedací místnost 043 v přízemí budovy) kulatý stůl pro přípravu nového programu GAMA 2.

Číst dál...

Seminář: Chcete dosáhnout na 30% paušál v programech TA ČR? Přijďte si poslechnout, jak na to

Program ZÉTA je prvním, kde Technologická agentura ČR (TA ČR) bonifikuje dobrou politiku lidských zdrojů a rovné příležitosti mužů a žen na pracovišti. Těm nejlépe hodnoceným uchazečům a těm, kteří jsou držiteli HR Award, přiznáváme 30 % paušálu v podpořených projektech. Držitelství HR Award navíc přináší možnost 30 % paušálu i v dalších programech TA ČR (prozatím ÉTA a THÉTA). To se zpravidla neobejde bez kulturních a institucionálních změn organizace. Jakým způsobem tyto změny nastartovat a co TA ČR připravuje pro své uchazeče v rámci mezinárodní výzvy GENDER-NET Plus bude mj. předmětem diskuse na tomto semináři.

Číst dál...

TA ČR a JIC posilují podporu rozvoje malých a středních podniků

Předseda Technologické agentury ČR (TA ČR) Petr Očko a ředitel Jihomoravského inovačního centra (JIC) Petr Chládek podepsali ve středu 11. října 2017 memorandum o spolupráci v oblasti nabídky koučinku projektům financovaným z programu GAMA, podprogramu 2, Seal of Excellence.

Číst dál...

POZVÁNKA: SMART BUSINESS FESTIVAL 2017

Prezentační, kontaktní a informační akce pro podnikatele, podtitul letošního ročníku: „Lid versus roboti?“, hlavní téma: diskuze o společensko-ekonomických důsledcích pokročilé digitalizace a robotizace pro české firemní prostředí. Keynote speaker: autor knihy „Rise of the Robots: Technology and the Threat of a Jobless Future“ Martin Ford.

Číst dál...