Novinky
Program Beta2 Program Gama Program Delta2 Program Epsilon Program Zéta Program Éta Program Théta Program Kappa Program Národní centra kompetence 1 Program Trend Program Doprava 2020 Program Prostředí pro život

Možnost spolupráce se zahraničními partnery z Japonska

Technologická agentura ČR (TA ČR) s potěšením oznamuje uzavření dohody o spolupráci s japonskou organizací New Energy and Industrial Technology Development Organization (NEDO) v rámci 1. veřejné soutěže Programu na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje DELTA 2. Ta bude vyhlášena dne 25. června 2019.

Číst dál...

Pozvánka: Konzultace k možnostem řešení výzkumné potřeby k projektu TIRXCUZK918

Dne 4. července 2019 od 9:00 hodin se v sídle Technologické agentury ČR (TA ČR), (Evropská 1692/37, Praha 6), uskuteční setkání s dodavateli a zástupci resortu CUZK k projektu TIRXCUZK918 s názvem „Vývoj technologie pro automatizaci tvorby bezešvé a georeferencované originální mapy stabilního katastru z let 1826-1843 a prováděcího software“.

Číst dál...

Pozvánka: Konference česko-japonského technologického partnerství 2019

Japonská organizace pro podporu zahraničního obchodu (JETRO) spolu s Technologickou agenturou ČR (TA ČR), Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) a japonskou organizací New Energy & Industrial Development Organization (NEDO) pořádá Konferenci česko-japonského technologického partnerství. Konference se uskuteční v úterý 25. června 2019 od 13:00 hodin v prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT.

Číst dál...

Program Doprava 2020+: Vyhlášení 1. veřejné soutěže

Technologická agentura České republiky (dále jen TA ČR) vyhlásila dne 12. června 2019 první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji (dále jen veřejná soutěž) v Programu Ministerstva dopravy na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací v oblasti dopravy - DOPRAVA 2020+ (dále jen Program DOPRAVA 2020+).

Číst dál...

Program Prostředí pro život, podprogram 1 a 2: Vyhlášení 1. veřejné soutěže

Technologická agentura České republiky (dále jen TA ČR) vyhlásila dne 12. června 2019 první veřejnou soutěž ve výzkumu a experimentálním vývoji a inovacích (dále jen veřejná soutěž) v Programu Ministerstva životního prostředí na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací v oblasti životního prostředí - Prostředí pro život - podprogram 1 a 2 (dále jen Program Prostředí pro život).

Číst dál...