Novinky

Analýza podaných návrhů do 1. veřejné soutěže v programu NCK1

Technologická agentura ČR zveřejňuje, na základě principů otevřenosti, předběžnou analýzu podaných návrhů projektů před provedením kontroly splnění podmínek 1. veřejné soutěže (1. VS) v programu Národní centra kompetence (NCK) vyhlášenou dne 29. března 2018. Do 1. VS bylo podáno celkem 17 návrhů projektů, na jejichž řešení by se mělo podílet 302 účastníků. Celkové náklady projektů dosahují 2,35 mld. Kč, s celkovým úhrnem požadované státní podpory ve výši 1,85 mld. Kč.

Číst dál...

Pozvánka: Školení dodavatelů v programu BETA2

Zveme všechny stávající řešitele i budoucí zájemce o veřejné zakázky v Programu BETA2 na tématické školeni pro dodavatele, které se uskuteční dne 10. 7. 2018 od 13 hod. v prostorách Technologické agentury ČR (Evropská 37, Praha 6 v zasedací místnosti 043).

Číst dál...

V pondělí 25. 6. nebudeme k zastižení

V pondělí 25. 6. 2018 nebudou zaměstnanci Technologické agentury ČR k zastižení. Důvodem je jednodenní teambuildingová akce. Na Vaše zprávy odpovíme hned následující den, v urgentních případech nás prosím kontaktujte na mobilních telefonech.

Letecký den: V akci projekt z programu delta

Rakovnické letiště v sobotu 9. 6. 2018 pořádalo letecký den „100 let na českém nebi“.  K vidění bylo nepřeberné množství letadel a leteckých vystoupení. Na rakovnickém nebi bylo možné spatřit nejen historická a současná letadla, ale i prototypy letounů, které byly předmětem řešení projektu z programu Technologické agentury ČR (TA ČR) DELTA.

Číst dál...

Dotazy podávané v souvislosti s vyhlášením 2. veřejné soutěže programu éta

Technologická agentura ČR (TA ČR) oznamuje, že z důvodu blížícího se konce soutěžní lhůty a vzhledem k velkému množství dotazů podaných v souvislosti s vyhlášením 2. veřejné soutěže programu ÉTA (dále jen "veřejná soutěž") a vzhledem ke lhůtám stanoveným ve směrnici SME-17 Helpdesk pro uchazeče a příjemce podpory, nemůže TA ČR zaručit, že všechny dotazy, které budou doručeny od 19. 6. 2018 prostřednictvím aplikace Helpdesk, budou odpovězeny.

Číst dál...