Program DELTA 2: Česko-izraelský webinář k 5. veřejné soutěži

Technologická agentura České republiky (TA ČR) spolu s izraelskou partnerskou organizací Israel Innovation Authority (IIA) Vás srdečně zvou na informační webinář, který se uskuteční 12. června 2023 od 10:00 do 11:30. Webinář je pořádaný k příležitosti vyhlášení 5. veřejné soutěže Programu DELTA 2 a jeho cílem je představit podmínky společné výzvy a zprostředkovat možnost spolupráce českých a izraelských subjektů.

Předběžný program:

  • představení podmínek společné výzvy v rámci programů na podporu aplikovaného výzkumu agentur TA ČR a IIA;
  • krátké prezentace českých a izraelských  zájemců o navázání potenciální spolupráce.

K účasti na webináři se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře do 8. června 2023. Pokud máte zájem představit Váš projektový záměr během webináře, uveďte to, prosím, do formuláře, a to nejpozději do 6. června 2023. Následně obdržíte další informace. Kapacita pro vystoupení je omezena.

Akce proběhne v angličtině. E-mail s informacemi a odkazem na platformu Zoom, na které webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

V případě dotazů kontaktujte paní Radanu Díťovou (radana.ditova@tacr.cz).

TA ČR a IIA si vyhrazují právo na změnu programu, termínu akce a na její případné zrušení. O změnách Vás budeme včas informovat prostřednictvím
e-mailu.