ERA-NET cofundové výzvy: Informační webinář

Zúčastněte se informačního webináře k mezinárodním výzvám z oblasti nanomedicíny a informačních technologií financovaným prostřednictvím ERA-NET Cofundů EuroNanoMed 3 a CHIST-ERA IV, které budou vyhlášeny na konci letoška, a z oblasti neenergetických nezemědělských surovin ERA-MIN 3, která bude vyhlášena na začátku roku 2021. 

Každá výzva se řídí vlastními mezinárodními pravidly společnými pro uchazeče ze všech zapojených zemí. Kromě mezinárodních podmínek musí čeští uchazeči splňovat také národní podmínky vycházející z programu TA ČR, ze kterého budou v případě úspěchu financováni. Na webináři českým uchazečům přiblížíme, jak se do výzev zapojit a co je potřeba splnit.

Webinář se uskuteční dne 26. listopadu 2020 od 9:00 hodin prostřednictvím platformy Google Meet. Předpokládáme, že online setkání bude trvat přibližně hodinu a půl. 

Program webináře:

  • představení mezinárodních výzev,
  • objasnění národních a mezinárodních podmínek výzev,
  • hledání zahraničních partnerů do projektu,
  • prostor pro Vaše dotazy.

Pro účast na webináři vyplňte prosím registrační formulář ZDE. E-mail s informacemi a odkazem, na kterém webinář proběhne, obdržíte nejpozději den před začátkem akce.

Informace z webináře (prezentace a odpovědi na dotazy) budou následně zveřejněny na webových stránkách TA ČR.

TA ČR si vyhrazuje právo na změnu termínu nebo případné zrušení akce.