COVID-19: Aktivity na podporu výzkumu týkající se pandemie

Současná situace vztahující se k pandemii a opatření proti ní přinášejí mnoho negativních dopadů pro celou společnost. Technologická agentura ČR v reakci na aktuální dění připravila několik nových kroků v možností podpory aplikovaného výzkumu a inovací vztahujících se k současné pandemii.

VEŘEJNÉ SOUTĚŽE

MOŽNOSTI ROZŠÍŘENÍ REALIZACE STÁVAJÍCÍCH PROJEKTŮ

PROGRAM DELTA 2
mezinárodní spolupráceUKONČENO


UKONČENO


UKONČENO


UKONČENO


UKONČENO


Příjemci realizovaných projektů, které se věnují výzkumným tématům souvisejícím s pandemií COVID-19

Uchazeči:
Podnik, Výzkumná organizace

Uchazeči:
Podnik, Výzkumná organizace, Organizační složka státu a územní samosprávný celek

Uchazeči:
Podnik, Výzkumná organizace, Propojené a partnerské podniky

Uchazeči:
Podnik, Výzkumná organizace, Propojené a partnerské podnikyPODPORA EU

Evropští vědci společně proti pandemii COVID-19
Boj proti celosvětově rozšířené pandemii COVID -19 vyžaduje spojení sil při hledání inovativních a rychlých řešení ke zvládnutí akutních problémů
a zmírnění jejich dopadů. Současně mohou vědci a výzkumníci využít zkušeností současné krize k přípravě společnosti, zejména evropských zdravotních systémů, na příští podobné události. 
Číst dále

Evropský hackathon EUvsVirus

Hackathon s názvem EUvsVirus se uskutečnil 24. až 26. dubna 2020. Byla to největší panevropská online akci tohoto typu, kterou iniciovala
EK společně s Evropskou radou pro inovace (EIC). Cílem bylo nalézt praktická řešení v boji proti probíhající pandemii COVID-19.
Číst dále


DOMLUVTE SI KONZULTACI

Vzhledem ke stávajícím opatřením vlády v souvislosti s pandemií COVID-19 jsou pro Vás nyní poradenské služby TA ČR k dispozici online.
S poradenským centrem TA ČR a našimi regionálními zástupci si můžete domluvit online schůzku a konzultovat Váš projektový záměr či jiné dotazy prostřednictvím videohovoru v aplikaci Hangouts. Stačí kontaktovat koordinátora pro Váš kraj a domluvit se s ním na konzultaci.